ידע שימושי

בלוג

במהלך השנים האחרונות, צברנו המון ידע שימושי בתחום העיצוב, הפיתוח והאסטרטגיה העסקית. חשוב לנו לחלוק איתכם את הידע החשוב הזה ולא לשמור אותו אצלנו. אם אתם מעוניינים לקחת את הידע הזה ל-Next level, אנחנו יותר ממזמינים אתכם לפנות אלינו לשאלות והתייעצויות. בהצלחה!

אלמנטור

תוסף מומלץ ליצירת טפסים מורכבים באלמנטור

תוסף הטפסים הפופולרי שמציע בניית שאלונים, טפסים, תהליכי רכישה והרשימה עוד ארוכה. עם פיצ'רים כמו רפיטר, הגיון מותנה והתממשקות לתוספים אחרים – Piotnet מנצח בכל פרמטר!

בלוג תוכן לאתר
אסטרטגיה עסקית

מדריך לכתיבת תוכן לאתרים

בעולם האינטרנט מלא הגירויים של היום, לשמור על תשומת הלב של הגולשים באתר של העסק שלנו, זה אחד האתגרים הכי גדולים שעלינו לשים עליהם את הדעת.
אחד הדברים הכי קריטיים על מנת לוודא שהלקוחות שלנו יישארו כמה שיותר זמן באתר ויפתחו חיבור חזק למותג שלנו –

כתיבת תוכן וקופירייטינג מדויק!

אסטרטגיה עסקית

מהו קהל יעד ואיך נכון להגדיר אותו?

כבעלי עסקים, אתם ככל הנראה מתעסקים לא מעט בסוגיית הגדרת קהל היעד שלכם. כאשר אנחנו בונים אתר ונכס דיגיטלי עבור העסק שלנו, העיסוק בסוגיה הזו הופך להיות קריטי על מנת לבנות את האתר בצורה הכי מדויקת ברמה האסטרטגית.

וורדפרס

התוספים המומלצים ביותר לוורדפרס

במאמר זה אספנו עבורכם את התוספים הכי חשובים שכל אתר וורדפרס חייב שיהיה לו. זוהי סקירה מקיפה של התוספים שיעזרו לך לשפר את האתר, לאבטח אותו, ליצור גיבויים ולעצב אותו בקלות!

וורדפרס

וורדפרס או וויקס – השוואה בין הפלטפורמות

אחת השאלות הכי נפוצות של בעלי עסקים כאשר הם ניגשים לבנות אתר למותג שלהם היא – באיזה פלטפורמה כדאי לבנות את האתר? למרות שניתן לראות הרבה מאוד מידע ושיח ברשת על הנושא – נעשה לכם פה סדר אחת ולתמיד ונציג לכם את הזווית שלנו בהסתכלות על מספר פרמטרים עיקריים.