התוסף הכי מומלץ ליצירת טפסים מורכבים באלמנטור

בעידן שבו בניית אתרים כבר הפכה להיות משימה לא כל כך מסובכת. אך המשימה הופכת למורכבת יותר כאשר לקוחות דורשים כחלק מהאפיון פיצ'רים מורכבים ומיוחדים. אחד מהם הוא הכנת טפסי אתר מורכבים הדורשים היגיון מותנה (conditional logic) או חישוב מתמטי כזה או אחר.
 
בעקבות הביקוש התחלתי בחיפוש אחר מענה עבור הדרישה ובעקבות זאת נתקלתי בpafe piotnet שמאפשר לעשות טפסים סופר מורכבים באמצעות עריכה באלמנטור. התוסף סופר קל ונוח לשימוש, נטול באגים והתוצאות איתו לא פחות ממדהימות!
 

תוכן עיניינים

מה זה Pafe Piotnet?

כפי שכבר הבנתם, התוסף pafe piotnet מאפשר לכם אינספור אפשרויות כשזה מגיע לטפסים. סוגי הטפסים שתוכלו להקים עם התוסף:

  • שאלונים מורכבים
  • מחשבונים
  • טפסי מולטי-סטפ
  • טפסי רכישה דינאמיים
  • טפסי הרשמה/כניסה למשתמשים

ובגדול, כל שאלון אינטראקטיבי שתרצו לייצר בערך…

בתחילת העבודה איתו הייתי בטוח שיש פה משחק של give and take – כנראה שהקוד של התוסף יביא באגים, או שזה בא על חשבון מהירות הדף או שבכלל הבנייה סופר מסורבלת. אבל כלום. התוסף עובד מעולה ויותר מזה, לא רק שהוא לא הוריד את מהירות הטעינה של הדף שבו יצרתי תופס אלא להפך, הוא שיפר אותה (בהשוואה לטופס אחר שהיה בעבר).

ציון דף טופס - google speed insight
הביצועים של דף הטופס שיצרתי (google speed insight)

דוגמאות לעבודה עם Pafe Piotnet

אז איך אני השתמשי עד כה בתוסף?

כמו כל סטודיו שמכבד את עצמו, יצרתי תהליך מסודר מרגע שליד חדש מגיע אליי ועד שהאתר שלו באוויר. אני מחלק את התהליך לשני חלקים – החלק הראשון הוא מהרגע שהליד פנה אליי ועד הרגע שהצעת המחיר נסגרת, והחלק השני הוא מהצעת המחיר שנסגרה ועד סיום הפרויקט והעלאתו לאוויר.

עד לפני כמה חודשים, כחלק מהשירות שלי, קבעתי עם כל ליד שמגיע אליי שיחת אפיון ראשונית בחינם. לרוב השיחה הזו לקחה 30 דק' במקרה הטוב, אבל יכלה גם להגיע לשעה ודרומה. תחשבו על זה – נניח ומדובר על 20 לידים שפונים אליכם בחודש, אתם מגיעים ל-6 שעות אפיון כל חודש במינימום (בהתחשב בזה ש20% -30% מתוכם נסגרים). זה המון זמן!

לכן החלטתי שאני חייב לייעל את התהליך. כאן נכנס לתמונה piotnet – למדתי כיצד להשתמש בו, יצרתי טופס ידידותי ונוח שמאפשר לי לשאול את כל השאלות הרלוונטיות בלי לעשות את זה בעל פה. היום אני מקבל טפסי אפיון למייל ועל בסיסם שולח הצעות מחיר. במקרים נדירים עוד נשאר לי כמה שאלות לגבי האפיון, אבל בגדול אני כבר לא מבזבז זמן על שיחות אפיון מול לקוחות פוטנציאליים.

דוגמא נוספת לטופס הזמנת פיצה -

הטופס שלפניכם מדמה תהליך הזמנת פיצה בצורה נוחה וחכמה. כמה מהפיצ'רים המרכזיים שהטופס מכיל –

  • תכונה שנקראת Repeater, שמשמשת אותנו להכפיל שדה מסוים לפי רצוננו. הרפיטר בא לידי ביטוי בכפתור Add more בשדה פיצה ובשדה שתייה
  • השלמה אוטומאית של כתובת ע"י API של גוגל מפות. כרגע לא הכנסתי את הAPI ולכן זה לא עובד, תצטרכו להאמין לי שזה כן 🙂
  • Conditional logic (הגיון מותנה) גם מופיע בטופס. משמעותו היא הצבת תנאי לפתיחה של שדה. בא לידי ביטוי כאשר אנחנו מסמנים לאישור את הסכמתנו (Acceptance Pizzas Repeater)
  • השלמת הזמנה דרך ווקומרס/STRIPE

Repeater Fields Multi Level Nested

You can use Elementor Section or Inner Section to make Repeater, Sub Repeater
and Any Elementor Widget to make Add, Remove Button

Conditional Logic: If Acceptance checked, the Section Repeater bellow will be shown

$
Total $
$
Total $
Total $

Sub Repeater - Nested

Please go to Dashboard > Piotnet Addons > Google Maps Integration > Enter Google Maps API Key > Save Settings

Test with Card number 4242 4242 4242 4242 – 04 / 24 – 242 – 42424

You can checkout with Stripe or Woocommerce

מה המחיר של Pafe Piotnet?

בדומה לתוספי פרימיום אחרים Pafe מציעה 3 מסלולים – הראשון הוא מסלול שנתי בעלות של 40$ עבור אתר אחד, כולל עדכונים ותמיכה לשנה. המסלול השני מספק את אותו הדבר רק ללא הגבלה למספר אתרים בעלות של 80$. המסלול השלישי וכנראה הכי משתלם בהשוואה לשאר הוא המסלול לכל החיים, בלי הגבלה של מספר אתרים בתשלום חד פעמי של 99$

pafe piotnet pricing

סיכומו של דבר

Pafe piotnet מספק פתרון יוצא דופן לאלו שרוצים לשדרג תהליכים המשלבים אינטראקציה עם הגולש. טפסים, שאלונים, דפי רכישה ומחשבונים הם חלק מהדברים שתוכלו להפיק עם התוסף. pafe שדרג משמעותית את השירות שלי ואת מה שאני מביא ללקוח ואני מקווהש גם אתם תצליחו להפיק ממנו את המירב. למי שהצלחתי לשכנע אותו – לינק לרכישה

מדריכים נוספים חמים מהתנור

אהבתם? שתפו כדי שעוד אנשים יוכלו ללמוד!

Share on Facebook
Share on Whatsapp

השאר תגובה